Fut këmbën në allçi, Enkel Demi i rikthehet punës (FOTO LAJM)

Për pak orë, prezantuesi i mirënjohur Enkel Demi është çuar nga shtrati dhe i është rikthyer punës, pas dëmtimit në këmbë.

Një ditë më parë, ai e ndau lajmin me të gjithë miqtë në rrjetin social Facebook, e ndërsa sot ai ka publikuar dy foto të tjera me kolegun e tij.

"U kthyem!!! Shumë faleminderit të gjithë atyre që nuk i kursyet fjalët e mira. Kësaj here nuk e them dot shprehjen:"Jua paça borxh". Përqafime të gjithëve!", përfundon postimi i tij. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2014, ora 15:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori