Fotoja që shokoi fansat, shikoni Flor Mumajesin (FOTO LAJM)

Flori Mumajesi ka qenë shumë i rezervuar kohët e fundit referuar projekteve të tij, por ama nuk harron të përcjellë për fansat foto në rrjetet sociale.

Më pak i shfaqur në publik dhe më shumë këngë që mbajnë firmën e tij, ai ka argëtuar fansat me një foto që ka postuar në Instagram.

"Modelin e flokëve që kam tani, e kam pasur që atëhere... Vetem se s'kisha xhel të mirë edhe kacamistri të njëjtin model ka, po vetëm se nuk është më kaq slims", ka shkruar ai. /albeu.com/


Shtuar më 02/06/2014, ora 12:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori