Fotoja e parë e Zahos me motrën dhe vëllain (FOTO LAJM)

Ndërsa jo më larg se dje, kryeministri Edi Rama falenderoi publikisht bashkëshorten e tij Linda, për sjelljen në jetë të djalit të tyre Zaho, duke e cilësuar të voglin shumë king, një foto na e vërteton këtë fakt.

Zaho Rama, djali i kryeministrit, shfaqet për herë të parë me nje foto në publik, falë motrës Rea dhe vëllait Gregori, që e kanë ndarë kënaqësinë e lindjes së tij, me miqtë e tyre në Facebook.

Kjo foto, i bashkon ata të tre së bashku. /albeu.com/


Shtuar më 02/08/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori