Fotografi që bën mrekulli me bebet që flenë (FOTO LAJM)

Një fotograf 35 vjeçar, bën një mrekulli të vertetë, ku nëpërmjet aparatit, foshnjat të sjellin shumë humor. Sapo kanë ardhur në jetë, por që tani ata po arrijnë që të rrëmbejnë zemrat e të gjithëve.

Fotografitë e fëmijëve që janë duke dremitur të qetë, i ka realizuar Sandi Ford. “Bebet janë të pafajshme dhe të mbushura me jetë”, ka thënë fotografi Ford, duke shtuar se "kjo është gjëja kryesore që dua të paraqes".

“Shpresoj që këto bebe të rriten dhe të kenë fëmijët e tyre, që t'ju tregojnë se edhe ata dikur ishin fëmijë”, ka thënë më tej fotografi. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori