Eranda Libohova, e njëjtë si 10 vite më parë (FOTO LAJM)

Eranda Libohova shquhet jo vetëm për zërin, por edhe për linjat e saj. Ajo është rikthyer pas në kohë, teksa ka postuar një foto ku mban veshur një fustan, që e ka stiluar para dhjetë vitesh.

Me mjaft krenari ajo tregon se fustani, i ri mjaft mirë në trup dhe se e ka të vështirë për ta hequr nga garderoba. "E vesh përsëri mbas 10 vjetësh ...", ka shkruar këngëtarja bashkangjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori