Episodi i radhës, Bes Kallaku zbulon sekretet (FOTO LAJM)

Aktualisht, aktori i humorit Bes Kallaku është një ndër më të klikuarit në rrjetin social Facebook, kjo për shkak të përditësimit të fotove dhe mesazheve, të cilat shkaktojnë plot të qeshura.

Në vetëm pak minuta, një foto që ka postuar aktori, ka sjellë një bum komentesh, ndërsa ai ka shkruar: "Gangsta family...". /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2014, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori