Edhe Genta bën flokët me gërsheta (FOTO LAJM)

Genta Ismajli ka ndryshuar look-un, duke bërë flokët e saj me gërsheta. Në këtë mënyrë edhe ajo është përfshirë në trendin e VIP-ve shqiptarë që preferojnë këtë model flokësh.

Ajo nga postuar në Instagram disa foto ku ndan me fansat lookun e saj të ri, duke marrë dhe shumë komente pozitive. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori