E thjeshtë dhe plot sharm, kjo është Jessica Alba (FOTO LAJM)

Ajo asnjëherë nuk gabon, madje edhe me fëmijët e saj duke i veshur plot stil. Aktorja 33 vjeçare Jessica Alba, gjithmonë komentohet për sharmin që ajo ofron, ndërsa këtë herë kishte zgjedhur të vishej shumë thjeshtë.

Aktorja mbante një xhakete, një palë syze dielli dhe një palë këpucë metalike argjendi. E veshur me xhaketë të hirtë, ashtu sikurse këpucët dhe një palë xhinse, shëtiste rrugëve të Sin City, ndërsa dëgjonte muzikë në celularin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2014, ora 17:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori