E kujdesshme për famën, Aurela kërkon vëmëndje (FOTO LAJM)

Pas një farë kohe të gjatë ku fansat e sulmuan lidhur me veshjet dhe mbajtjen e takave të larta, tashmë duket se situata është rikthyer drejt normalitetit për Aurela Hoxhën.

Ajo është gjithmonë aktiverrjetet sociale, e ndësa një ditë më parë na ka treguar me anë të një videoje se po ushtrohet për mbajtjen e linjave në formë. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 12:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori