Dy mikeshat e pandara, një foto nga Aurela dhe Soni (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha gëzon një miqësi mjaft të fortë me këngëtaren Soni Malaj, ndërsa të dyja kanë realizuar një foto. Kjo foto ka ngallur menjëherë reagimin e ndjekësve, kolegëve dhe miqve të dy bukurosheve.

Të dyja janë gjithmonë në qëndër të vëmëndjes për atë çfarë publikojnë në rrjetet sociale. Mbi të gjitha, Soni dhe Aurela këtë sezon veror janë komplimentuar për linjat e tyre, për zgjedhjen e rrobave të banjos dhe për sensualitetin që ato shfaqin. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori