Cyrus në “V magazine”, zhvishet sërish (FOTO LAJM)

Teksa dukej se Miley Cyrus nuk do të na dhuronte më shfaqje me skena ngacmuese dhe teksa ajo zhvishej gjatë performancës, tashme këngëtarja ka ndryshuar mendim.

Kopertina e revistës ka zgjedhur titullin “Përse Miley dëshiron shumë që të provokojë”.

Stilisti dhe fotografi Karl Lagerfeld ka vendosur popstarin mbi disa pellushë e zhveshur nudo për “V magazine”. /albeu.com/


Shtuar më 29/08/2014, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori