Çmenduria e radhës, “selfie” në 11 mijë metra lartësi (FOTO LAJM)

Shumë persona kanë vënë edhe jetën në rrezik për shkak të një "selfie", e ndërsa disa të tjerë nuk janë vënë aspak në vështirësi, ndonëse dukeshin shëmtuar.

Në trend ose jo, kjo mani ka prekur të gjithë njerëzit, të cilët nuk ngurojnë të bëjnë një "selfie" kudo ndodhen. Fotot “selfie” kanë pushtuar edhe botën e aviacionit. Piloti luftarak i avionit F-16 ka bërë disa ”selfie” gjatë provave, ku në sfond duket dhe një avion civil pasagjerësh B787. Këto foto, nuk kanë nevojë për shumë koment. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2014, ora 18:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori