Christina Aguilera bëhet nënë për herë të dytë (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e së shtunës, këngëtarja e njohur Christina Aguilera është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë vogëlushen e saj, me anë të një operacioni çezarian në Los Angeles. Vajza është fëmija i parë nga bashkëjetesa me partnerin e saj Matt Rutler. Christina ka dhe një djalë 6 vjeçar nga martesa me ish-bashkëshortin Jordan Bratman. /albeu.com/Shtuar më 18/08/2014, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori