Bieber ngacmon nënën e Kim Kardashian, provokon në Instagram (FOTO LAJM)

Pas sherrit që pati me Orlando Bloom, në lidhje me ish bashkëshorten e tij, tashmë Justin Bieber ka vijuar të ngacmojë bukuroshet e familjes Kardashian.

Me anë të fotove të postuara në Instagramin e tij, këngëtari ka aluduar se ka fjetur edhe me nënën e Kim Kardashian, Kris Jenner, si dhe motrën e saj nga nëna, Kendall Jenner.

20-vjeçari ka publikuar një fotografi ku përqafon 58 vjeçaren, ndërsa në nje koment ka shkruar: “Kendall Jenner, Kris Jenner, kush është babi...”. Ai nuk është ndalur me kaq, ndërsa ka postuar edhe një tjetër fotografi, në të cilën shihet pranë Kendall. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori