Ben Affleck i fiksuar pas kumarit, gruaja dorëzohet (FOTO LAJM)

Ndonëse gëzon një famë të jashtëzakondshme për hir të roleve të interpretuara për vite me radhë, ai është po aq i famshëm edhe për problemet që ka me bixhozin.

Aktori i famshëm i hollivudit, Ben Affleck, prej kohësh njihet si kumarxhi dhe kur ai nuk është i zënë me xhirime, rri me orë të tëra në kazino. Kjo gjë është vënë re kohë më parë, ndërsa shumë herë ai është kritikuar jo vetëm nga familja.

Kjo gjë i është kthyer në një ves, pasi ai ende nuk mundet që të heqë dorë përfundimisht. Sipas një burimi të afërt të aktorit, bashkëshortja e tij, Jennifer Garner është e lodhur nga ky ves i shëmtuar.

Në këtë drejtim, ajo ka anuluar udhëtimin familjar për në Detroit, ku Ben po xhiron skena të filmit “Batman”. Batmani i interpretuar nga Ben Affleck do të jetë më muskulozi dhe më i forti nga të gjithë.

Affleck do të jetë aktori i tetë që vesh kostumin e Batmanit në historinë e kinemasë, duke ndjekur hapat e aktorëve të tjerë të famshëm si George Clooney, Val Kilmer dhe Michael Keaton. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2014, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori