Ardi Asllani, i dashuri i ri i Anxhela Martinit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Stilisti Ardi Asllani dhe topmodelja Anxhela Martini po jetojnë një histori dashurie. Këtë gjë e ka bërë të qartë edhe për fansat këngëtarja Bleona Qereti.

Bleona ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, ku shfaqet së bashku me Ardin e Anxhelën, këta të dy në krahët e njëri-tjetrit.

Bleona shkruan se është shumë e lumtur për lidhjen mes tyre”. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2014, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}