Anxhela Martini 'pushton' revistat (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Anxhela Martini, e cila po shfaq bukurinë e saj nëpër botë, ka dalë në kopertinën e revistës ‘Living’. Ajo ka postuar një foto ne Instagram, ku shihej duke e lexuar atë reviste.

Aktualisht Anxhela dhe Bleona Qereti kanë pushtuar kopertinat e revistave, gjë për të cilën ato ndihen mjaft krenare. /albeu.com/

Shtuar më 11/08/2014, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori