Afërdita 'prezanton' familjen (FOTO LAJM)

Pas Elvana Gjatës e cila ka 'prezantuar' në rrjetet sociale motrën e saj, të njëjtën gjë ka bërë edhe Afërdita Dreshaj, e cila ndodhet pranë nënës dhe motrës së saj.

Afërdita shpesh poston edhe foto të motrës së saj, e cila është një modele në fillimet e karrierës.

Ajo ka rrëfyer se është shumë krenare për motrën dhe që nëna e saj është njeriu më i shtrenjtë për të. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori