Adelina Tahiri me linja të përsosura, ngacmon me fotot (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri teksa ndodhet me pushime, poston dhe foto provokuese për fansat në rrjetet sociale.

Veshur me bikini dhe nën hijen e çadrës, Adelina tregon linjat e trupit.

Këngëtarja shquhet për trupin e palestruar, ndërsa në skenë ajo është një uragan i vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori