60 vjeçarja shokon botën, cilësohet si gjyshja më seksi (FOTO LAJM)

Aktualisht gjyshja më e bukur dhe më seksi në botë i ka mbushur 60 vjeç dhe ajo nuk ka asgjë për ti pasur zili modelet 20 vjeçare. Me një trup për tu admiruar, Christie Brinkley pasqyron edhe një fytyrë plot shkëlqim, ndërsa rrudhat duket sikur nuk ekzistojnë fare.

Christie Brinkley ka qënë e pranishme në festën e organizuar nga revista e "Swimsuit Illustrated", me rastin e 50-vjetorit të themelimit të saj. Një prej yjeve të së shkuarës së kësaj reviste vijon të shkëlqejë, ndonëse para pak kohësh festoi 60-vjetorin e saj të lindjes. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori