352 zhveshjet e Kim Kardashian tashmë në një libër (FOTO LAJM)

Gjatë pushimeve në Tajlandë, Kim Kardashian nuk largonte aparatin nga dora, duke bërë “selfie” seksi.

33-vjeçarja ka pasur një qëllim dhe tashmë i'a ka dalë mbanë, pasi ka nxjerrë një libër me fotot e saj më joshëse.

Bëhet fjalë për një libër me 352 faqe.

Kopertina e librit është prezantuar ditën e premte dhe tashmë ai mund të blihet në “Amazon”. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori