25 vjeçarja me një krah kthehet në një peshëngritëse (FOTO LAJM)

Pas një aksidenti të ndodhur vitin e kaluar, një 25 vjeçare e cila është me një krah është kthyer ne një peshëngritëse. Sipas saj, tashmë ka nxjerrë mësime të vlefshme në jetë dhe se ajo ka më tepër vullnet për të ushtruar sportin e saj të preferuar.

25-vjeçarja nga Teksasi ka humbur krahun e saj në një aksident. Krystal Cantu ka thënë se mund të ngrejë më shumë peshë tani, sesa kur i kishte të dyja krahët. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori