Kjo ėshtė supervila e "Notch" (FOTO-LAJM)

Një sallë ekspozite, tetë dhoma gjumi dhe 15 banjo. Kjo është shtëpia e sapo blerë nga suedezi Markus Persson, i njohur me pseudonimin Notch, i cili shpiku lojën e famshme të videove Minecraft. Vila e

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%