Elvana thyen rekordin e 'puthjes', i bashkohet edhe Adelina Ismaili
Çdo ditë e më shumë po i shtohen listës së gjatë këngëtarët, teksa puthin Elvana Gjatën. E radhës është Adelina Ismaili, e cila ka postuar në rrjetin e saj social një foto së bashku me Elvana Gjatën.

Adelina e cilëson Elvanën një divë të muzikës shqiptare dhe i është bashkuar ashtu si shumë VIP-a të tjerë, publicitetit për klipin më të fundit të Elvanës. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori