Çmenduria s'ka brirë, iraniani djeg njerëz vetëm për tu bërë i famshëm (VIDEO)

Në ditët e sotme shumica e njerzëve vdesin të kenë sa më shumë pëlqime në fotografitë që hedhin në Instagram apo Facebook. E për t'ja arritur kësaj, pasi mendojnë se bëhen të famshëm dhe të rëndësishëm, përdorin lloj lloj metodash idiote por një iranian ka kaluar në cmenduri ekstreme,shkruan albeu.com.

Një i ri nga Irani është sëmurur për tu bërë i famshëm dhe tashmë ka filluar të djegë njerëz nëpër parqe dhe një person tjetër e xhiron krimin e tij. E më pas e hedhin nëpër rrjete sociale.

Policia tashmë ka filluar për kapjen e tij dhe ka formuar një ekip special për të./albeu.com/
Shtuar më 05/12/2018, ora 20:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori