Mourinho njofton rikthimin e Ibras
Jose Mourinho ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic do të rikthehet në aksion para fundit të këtij viti.

“Ai është luan, ai është luftëtar”.

“Mendoj se ky është përshkrimi i duhur për të, ai e ka hidhërimin brenda tij dhe kjo është arsyeja pse po kthehet”.

“Siç kemi pritur, ai ka zvogëluar kohën e riaftësimit të tij dhe siç kemi thënë disa javë më paër, ai do të kthehet në vitin 2017, që është një riaftësim shumë i shpejt dhe i mrekullueshëm”, deklaroi Mourinho. /albeu.com/
Shtuar më 16/11/2017, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori