Emocionuese! Himni Kombëtar për herë të parë në Euro 2016 (VIDEO)
Emocione të papërshkrueshme në hapjen e ndeshjes mes Zvicrës dhe Shqipërisë.

Për herë të parë në kampinat evropian është kënduar himbi shqiptar.

Mijëra shqiptarë në stadiumin e Lensit kanë kënduar njëzëri himnin shqiptar.

Në videon e mësipërme mund të ndiqni momentin e këndimit të himnit shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori