Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Po ndodh ajo që pritej, euro i kthehet rënies së pandalshme
Në tregun valutor vendas euro ka shënuar rënie sërish krahasuar me ditën e djeshme, euro sot blihet me 127 lekë dhe shitet me 128.20 lekë

Ndërkohë sa i përket dollarit ai blihet sot me 108 lekë dhe shitet me 109 lekë. Parashikohet rënie në 107.50 lekë

Paundi britanik gjithashtu ka shënuar rënie, blihet me 144 lekë dhe shitet me 145.50 lekë. Një rritje parashikohet sot ne tregun e paundit britanik drejt nivelit 156 lekë, raporton Scan.

Dollari australian, ditën e sotme blihet me 82 lekë dhe shitet 83 lekë. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 12:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori