Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Përleshen pronarët e "Casa Italia"-s
Sherr mes pronarëve të qendrës tregtare "Casa Italia" në Tiranë. Pronarët janë përshirë në një sherr për çështje pronësie ndërsa kanë përfunduar në komisariatin nr. 6.

Ngjarja ka ndodhur në qendrën tregtare ndërsa janë përleshur Pëllumb Alimadhi dhe djali i xhaxhait të tij, Shkëlqim Alimadhi i shoqëruar edhe nga tre persona të tjerë.

Nga përleshja me njëri-tjetrin janë thyer edhe xhamat e disa dyqaneve.

Burime policore bëjnë të ditur se Shkëlqim Alimadhi kërkonte prej Pëllumb Alimadhit 40% të "Casa Italia"-s si obligim i marrëdhënies kontraktuale të pronësisë së tokës ku është ndërtuar qendra tregtare. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2013, ora 18:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori