METE takim me koncensionarët për projektet energjitike
Prezantimi i një pjesë të reformës rregullatore për lehtësimin e mëtejshëm të lejeve dhe licencave për projektet energjetike është bërë objekt i një takimi të zhvilluar me përfaqësues të firmave koncensionarevend dhe përfaqësuesve të Ministrisë së Ekonomisë. Në këtë takim kanë qenë prezentë edhe krerët e këtij institucioni. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2012, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori