Limak-Calik, ofertuesi i preferuar i Distribucionit të KEK
Korporata Eelektroenergjitike e Kosoves
Limak-Calik, konsorciumi turk, me ofertën prej 26 milione eurosh, është shpallur ofertuesi i preferuar i Distribucionit dhe Furnizimit me Energji Elektrike të KEK-ut.

Lajmi është bërë i njohur në hapjen e ofertave financiare për privatizimin e këtij distribucioni. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2012, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori