Faturat e energjisë, tashmë online
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Tani konsumatorët do të mund ti gjejnë faturat e tyre të energjisë elektrike online. Drejtori i kompanisë, Alesh Konrad, CEZ kompania që menaxhon sistemin e shpërndarjes së energjisë, ka prezantuar sot shërbimin e ri për konsumatorët, ku faturat e energjisë elektrike tashmë do të jenë edhe online.

Ndërsa duke folur për nivelin e arkëtimeve të faturave, Konrad ka deklaruar se ai vazhdon të mbetet i ulët.

“Institucionet buxhetore dhe ato jobuxhetore kanë një detyrim prej 5 miliardë lekë kundrejt CEZ. Në total, borxhi ndaj nesh është 32 miliardë lekë”, ka deklaruar Konrad.

Konrad tha dhe se në adresë të CEZ mbërrijnë rreth 10 mijë ankesa në muaj për mbifaturimet.


Si të printohen faturat?

1. Plotësoni formularin me të dhënat që gjenden në faturat e CEZ per akses online. Kliko ...

2. Klikoni këtu për tu loguar

3. Zgjidhni muajin dhe printoni faturat.

/albeu.com/
Shtuar më 19/04/2011, ora 13:38
Fadil Perllaku
e Mërkurë 5 Shtator 2012, Ora 01:06
Prej me shume se 10 vjetesh nuk jetoj ne shqiperi kame nje shtepi benimi ne paskuqan qender prapa ish uzines dinamo te re(kalo lumin),me falni se nuk jam shume i qarte me emertesat e reja ,nuk kame kontrat e numer kontrate per te pare detyrimin qe kame ndaj cez .Ju lutem me ndyhmoni te dije detyrimin ndaj jushe faleminderit
me njoftoni adresa e emellit time eshte;

[email protected]
Redaksia e Albeu.com
e Mërkurë 5 Shtator 2012, Ora 09:48
Përshendetje z. Perllaku.

Ky është një lajm informues për të qartësuar konsumatorin mbi detyrimet qe ai mund të ketë ndaj CEZ Shpërndarje. Për të lidhur një kontratë të re me CEZ apo për detyrime të tjera, ju mund t'i referoheni faqes së tyre: www.cez.al .
klodian dulellari
e Hënë 15 Tetor 2012, Ora 14:44
thjesht dua te jem i abonuar ketu ca tthem tj :)))))
Jusuf Perzhilla
e Mërkurë 14 Nëntor 2012, Ora 19:35
dua te shof faturen
Berti Dedelli
e Hënë 26 Nëntor 2012, Ora 16:27
dua te shof faturen
Eduart Papushi
e Hënë 3 Dhjetor 2012, Ora 10:58
faturat nuk vine ne shtepi . klikojme ne kompjuter fatura nuk shfaqet ,si do paguajm neve , mos pretendoni per kamatë vonesa , deri ketu ka shkuar puna , DUA TË SHOH FATUREN qe te paguaj. Ju faleminderit per mirekuptimin.
Lindita shuli
e Enjte 6 Dhjetor 2012, Ora 09:38
faturat
lavdim gjoni
e Enjte 6 Dhjetor 2012, Ora 19:40
dua te shikoj faturen e energhis elektrike
eno karafili
e Martë 18 Dhjetor 2012, Ora 15:32
dua te shoh faturen e energjis elektrike
lejla kalaja
e Premte 21 Dhjetor 2012, Ora 21:06
Dua te shikoj faturen e enr

gjis elektrike
lejla kalaja
e Premte 21 Dhjetor 2012, Ora 21:07
Dua ts shikoj faturen e emregjis per muajin nentor
haxhi bardoshi
e Premte 4 Janar 2013, Ora 14:07
dua te shoh faturen

maliq shkoza
e Hënë 7 Janar 2013, Ora 09:06
faturat ne shtepi si gjithmone
xhevit braha
e Enjte 10 Janar 2013, Ora 20:09
dua te shofe faturene e dhitorite
fatmir celiku
e Premte 11 Janar 2013, Ora 12:54
dua te shoh faturen
valentina spiro
e Shtunë 12 Janar 2013, Ora 18:12
dua te shikoj faturen e muajit djetor
behar elmazi
e Hënë 14 Janar 2013, Ora 10:57
dua te mesoj sa eshte pagesa e muajit nentor .Nr i kontrates 102494
eni pinderi
e Premte 18 Janar 2013, Ora 10:34
dua te shikoj faturen e energjise elektrike
bashkim hoxha
e Hënë 21 Janar 2013, Ora 13:17
te shoh faturen e muajit dhjetor
engjellush fero
e Hënë 21 Janar 2013, Ora 20:38
si te shoh faturen e muajit
qemal kazmaj
e Mërkurë 23 Janar 2013, Ora 14:56
dua te di pse nuk me kane dhene faturen e dritave te muajit dhjetor ??????????????????????????????
asim kulejmani
e Enjte 24 Janar 2013, Ora 15:31
dua te shoh faturen e majit dhjetor
eqerem arbana
e Shtunë 26 Janar 2013, Ora 19:14
dua te shoh faturen e muajit dhjetor
Valentina Tusha
e Martë 29 Janar 2013, Ora 15:10
me mungon fatura e muajit dhjetor, si mund te me ndihmoni?
antoneta shuli
e Premte 1 Shkurt 2013, Ora 14:00
duhet te shoh pagesen ne total
halit bogdani
e Hënë 11 Shkurt 2013, Ora 19:55
dua te sho farurat e 3 muajve te par 2013
Arben Pacili
e Martë 12 Shkurt 2013, Ora 16:10
Pershendetje kam 10 dite nuk shfaqen fatura e elektrike onnline ne internet por cdo muaj per kunsumimin e dritave qe djeg prandaj po shkruaj e tme thoni se pse nuk del fatura e qe konsumoj cdo muaj qe ta dime prandaj tme ktheni pergjigje????????
elda Shehu
e Martë 19 Shkurt 2013, Ora 10:20
Pershendetje!Si mund te shikoj faturen e energjise elektrike?Pres nje ndihmese nga ana juaj.me respetke .
Bujar Shtylla
e Mërkurë 20 Shkurt 2013, Ora 17:07
Dua te shoh Faturen....
muharrem duka
e Enjte 21 Shkurt 2013, Ora 12:10
dua te shohe faturen totale
mehmet mengu
e Enjte 21 Shkurt 2013, Ora 12:17
dua te shof faturen
luan qose
e Enjte 21 Shkurt 2013, Ora 16:12
pse nuk hapet me faqa e-bill
Xhevdet Tafa
e Premte 22 Shkurt 2013, Ora 10:31
Dua te shoh faturen e muajit
besnik bara
e Shtunë 23 Shkurt 2013, Ora 20:33
dua te di a jane paguar faturat e shtator tetor nentor dhjetor 2012
Shpetim Fetah
e Dielë 24 Shkurt 2013, Ora 20:30
Dua te shoh faturen
shpetim qosja
e Mërkurë 27 Shkurt 2013, Ora 15:52
ore mir faturisti nuk i bie ne shpi faturat po ju pse nuk i jepi net ku ta di un se sa energji kam harxhuar.se pastaj vjen shteti dhe na pret drritat se kte lloj shteti kemi ne....
emiljano jord
e Premte 1 Mars 2013, Ora 19:38
dua te shoh faturat e 2013.
luljeta cobo
e Dielë 3 Mars 2013, Ora 10:33
dua te di ku mund ta shoh faturen ? ju lutem na jepni nje adres ku ta kerkojm
zajmir hani
e Dielë 3 Mars 2013, Ora 18:00
z. dollapi te lumte po punon perpopullin tamam per 400 kilovat na kan ardhur 186 mij lek per shtepine me keni ngaterru me biznesin e madh.
jetmir toma
e Enjte 7 Mars 2013, Ora 16:57
kam bere ankimim mbi tre here per nje debi qe kam ne fature sikur nuk kam paguar muajin korrik te vitit 2013 .ku prsoneli juaj e ka pare librezen qe disponoj se eshte e paguar . Kam bere kerkese meshrim dhe akoma nuk kam mare pergjgje prej 4 muaj .Ju lutem shikojeni kete fature me numer kontrate177099.se ako nuk eshte hequr debia .FALEMINDERIT PER MIKUPTIMIN.
Armand Balla
e Enjte 7 Mars 2013, Ora 21:43
si mund te shoh faturat online?
klajdi shtylla
e Premte 8 Mars 2013, Ora 20:03
si mund ta nxjerr faturen online ..te lutem me jepni nje like per te nxjerre faturen
luljeta cobo
e Dielë 10 Mars 2013, Ora 10:24
dua te shoh faturen e shkurtit pse e keni mbylluar ate adres ? me ben qe te dyshoj kjo menyr cez 1 hap para 5 hapa mbrapa
ela dedi
e Martë 12 Mars 2013, Ora 08:14
dua te shoh faturen e muajit janar
ela dedi
e Martë 12 Mars 2013, Ora 08:15
dua te shoh faturen e janarit
Hasan Lumani
e Martë 12 Mars 2013, Ora 15:21
Njoftuat se faturat jane online. SIgurisht qe nuk kane dale. Mos u beni te pabesueshem duke prishur reputacionin e administratorit tuaj.
xhemal hoxa
e Martë 12 Mars 2013, Ora 22:05
si mund ta sho faturen nga interneti
zenel allkoci
e Enjte 14 Mars 2013, Ora 12:46
dua te shoh faturen
Lik Lika
e Enjte 21 Mars 2013, Ora 12:20
Dua Te Shof Faturen E Energjise Elektrike
Cmeta Ylber
e Enjte 21 Mars 2013, Ora 16:24
Dua Te Shof Faturen E Energjise Elektrike ????????????????
stea dhimitri
e Premte 22 Mars 2013, Ora 12:54
pse nk hapen faturat online?
Ardi Kola
e Hënë 25 Mars 2013, Ora 14:17
Dua te paguaj faturen e energjise, A mund te na sqaroni ju kokat e reja te cez , se si eshte e mundur apo duhet te dime ligjin e xhungles qe te dale fatura.
enea sula
e Premte 29 Mars 2013, Ora 11:42
dua te shoh faturen time online
ali hida
e Mërkurë 3 Prill 2013, Ora 17:26
faturat nuk hidhen onlain per 2013 per se nuk i hidhni faqia tuaj nuk hapet qenga largimi icezit
beqir lami
e Enjte 4 Prill 2013, Ora 16:58
Ku e keni sherbimin per faturat online.
mikelanxhelo fezga
e Dielë 7 Prill 2013, Ora 17:59
kur do i nxirrni faturat online
kujtim hasani
e Mërkurë 10 Prill 2013, Ora 17:05
na jepni mundesine te shofim faturat per energjine qe kemi konsumuar
nofka nofka
e Hënë 15 Prill 2013, Ora 09:57
Ju lutem nuk po printoj dot faturen e dritave,nuk hapet fare faqja jap te dhenat dhe nuk del gje
piro ndreu
e Martë 16 Prill 2013, Ora 13:31
Dua faturat online
Argi telhaj
e Enjte 18 Prill 2013, Ora 15:51
Te lutem demostroni me pamje se si mund te plotesohet formulari qe me pase te kerkoje te printoje faturen oline
Lulezim Bejollari
e Premte 19 Prill 2013, Ora 16:07
dua te di perse nuk na kane ardhur faturat e muajit shkurt
Behxhet Bala
e Shtunë 20 Prill 2013, Ora 23:09
Jam e interesuar te dij sa jane faturat e energjise elektrike te muajit shkurt dhe mars te debitorit ne fjale. Behxhet Bala, shkoder.......
dervish meta
e Dielë 21 Prill 2013, Ora 18:54
kodi i klientit eloc 14oo47o78o86 .numri i kontrates c -078086 ; dua te di se sot ne fhatur me ven edhe vlera totale edebisse 1.809.40 lek kur une nuk jam bebitor se i paguaj co muaj nuk kam as nje muaj pa paguar
dat.21 .4.2013
skender selimi
e Martë 23 Prill 2013, Ora 19:48
ju lutemme tregoni si ta shikoj faturen e energjis elektrike nga ana e juaj se me cez qekin e kam par rregullisht
Rabit Halili
e Dielë 30 Qershor 2013, Ora 15:51
Qdo here kame be shkarkimin e fakturave ne Kosove ne menyre qe kur po vi ne Shqiperi po e kame me lehte per pagese,mirpo ka 8 muaj qe nuk mund ta beje nje gje te tille.Ju lutem te na ndihmoni. Falemderit
Murat Hasa
e Mërkurë 3 Korrik 2013, Ora 13:13
Dua ta di faturen time te dritave
luiza barimi
e Premte 19 Korrik 2013, Ora 13:40
dua te faturen time te dritave se nuk e sjellin ne shpi
sopot sinani
e Shtunë 3 Gusht 2013, Ora 09:30
si ta gjej fatuen mujore te energjise
gentian fisniku
e Hënë 26 Gusht 2013, Ora 16:16
dua te shoh faturen
elisabeta zebi
e Enjte 17 Tetor 2013, Ora 22:43
ju lutem dua te shikoj faturen e dritave
sepse ndodhem jasht shqiperis.
EQEREM SPAHO
e Enjte 28 Nëntor 2013, Ora 18:33
DUA TE SHIKOJ FATUREN E ENERGJISE ELEKTRIKE
muhamet limani
e Shtunë 28 Dhjetor 2013, Ora 12:04
dua te shoh faturat e muajit Nentor dhe Dhjetor 2013
dionis musha
e Enjte 9 Janar 2014, Ora 20:52
dua te shikoj faturen e energjise elektrike
dionis musha
e Enjte 9 Janar 2014, Ora 20:53
dua te shikoj faturen e energjise elektrike
kamber elmazi
e Premte 10 Janar 2014, Ora 19:55
dua qe te shikoj faturat e energjise elektrike
kamber elmazi
e Premte 10 Janar 2014, Ora 19:58
dua qe te shikoj faturat e energjise elektrike ju lutem ktheni pegjigje
ismet hoxha
e Hënë 13 Janar 2014, Ora 11:41
dua te shoh faturen e energjise elektrike per muajin dhjetor 2013
petro trajce
e Shtunë 18 Janar 2014, Ora 22:01
nuk regjistrohemi dot per te printuar faturat ....si te veprojme
blerina tahiri
e Hënë 20 Janar 2014, Ora 19:39
dua faturen e muajit
ervis.cubi
e Premte 21 Shkurt 2014, Ora 11:42
dua te shoh faturen
ramazan bukri
e Hënë 24 Shkurt 2014, Ora 20:42
Dua te shoh faturen e muajit shkurt
Pal Mhilli
e Premte 28 Shkurt 2014, Ora 19:27
du te shof faturen e energjis elektrike
nike frroku
e Mërkurë 12 Mars 2014, Ora 20:32
dua te shoh faturen e nergjis elektrike
lani duka
e Hënë 24 Mars 2014, Ora 18:24
pse nuk na lejon te shohim faturat online sa kemi per te paguar ..?
u ben qe 4 a 5 dite po provoj dhe nuk hapet linku...!!!
a mundet dikush me me ndihmoje ose te na jape sqarim dikush per kete gje ...? flm kush te dije diqka le te me shkruaje ne kete adrese E-maili : [email protected] flm
djemir jak doda
e Hënë 7 Prill 2014, Ora 19:13
dua te shoh faturen e muajit janar shkurt mars
agron lumshi
e Enjte 1 Maj 2014, Ora 14:40
dua te shikoj faturat e papaguara
kristjan perndokaj
e Martë 20 Maj 2014, Ora 19:15
me duhen pak faturat e energjise elektrike muajt prill-maj
agim prini
e Hënë 28 Korrik 2014, Ora 21:11
ju lutem na konfirmoni se si mund te gjejm faturat e dritave

mitho
e Martë 29 Korrik 2014, Ora 15:15
Faqja e internetit te CEZ.al nuk fuksonon mund te dime kur do rifuksonoje?
vladimir shyte
e Shtunë 2 Gusht 2014, Ora 17:30
Kam bere nje ankese ne sherbimi per klientin para nje muaji ne CEZ durres dhe ata s'e cajne koken fare...Vetem para duan...!
Jon Leti
e Dielë 17 Gusht 2014, Ora 15:26
jam pushes ne plazhin e divjakes ska drita CDO dite nderpriten?????
ilir kovaci
e Martë 14 Tetor 2014, Ora 16:22
ilir kovaci
Antoneta Deda
e Premte 17 Tetor 2014, Ora 13:54
Plotesova formularin e aplikimit,per faturat ne adrese te motres time,meqenese nuk eshte ketu,dhe çuditerisht,marr nje pergjigje qe nuk ekziston nr.kontrates,ne nje kohe kur kjo kontrate eshte aktive.U mundova me te gjitha menyrat per te bere kete regjistrim,qe te mund te nxjerr faturat qe ketu dhe te bej pagesen,por nuk ja dola.A ka menyre me te thjeshte kerkimi,ose me bindese per ju? Respekte!
Arian cekani
e Mërkurë 22 Tetor 2014, Ora 15:48
Faturat on-line nuk ekzistojne me....OSSHE e ka me te lehte te manipuloje faturat N.Q.Se nuk jane on-line .
Arian cekani
e Mërkurë 22 Tetor 2014, Ora 16:05
Faturat on-line nuk ekzistojne me....OSSHE e ka me te lehte te manipuloje faturat N.Q.Se nuk jane on-line .
Gentian karaj
e Hënë 3 Nëntor 2014, Ora 20:57
Jam i interesuar te di per nje kontrate drite, a eshte e hapur apo e mbyllur ka detyrime apo duhet te hap kontrat tjeter. Qe nga viti 2002 pronari i shtepise me thote se e ka mbyllur kontraten. Shtepia ka qene e mbyllur dhe une dua ta blej. Nr i kontrates 32912 zona B, Arif Sulollari. Ju lutem pres pergjigje.
naim hoxha
e Enjte 27 Nëntor 2014, Ora 18:55
Si mund ti gjej se sa lek kam per te paguar
rim tirona
e Martë 2 Dhjetor 2014, Ora 23:35
shikoni ne youtub se si prodhohet energji falas nga fusha mnjetike me rrth 2000 euro mund te prodhoni nje gjenerator 3.5klv qe vihet ne levizje nga disa mgnet. dhe hudhini matesat ne koshin e plerave.
riza avdiaj
e Mërkurë 3 Dhjetor 2014, Ora 14:03
ku
mund
ta
shikoj
faturen
e
muajt
nentor
gena treska
e Enjte 11 Dhjetor 2014, Ora 10:21
ju lutem si mund ta gjej faturen e muajt tetor 2014
durim danaj
e Enjte 11 Dhjetor 2014, Ora 18:44
ku mund ta shoh faturen energjitike
gjon ndoci
e Enjte 18 Dhjetor 2014, Ora 21:34
dua te shoh faturat epa paguar te energjis
ded msha
e Shtunë 20 Dhjetor 2014, Ora 15:29
dua te di a kam ndonje borxh.
nikolla jorgji
e Mërkurë 31 Dhjetor 2014, Ora 19:30
kam nje qiraxhi ne shtepine time ku mbas ikjes time faturistja ka shkruar per 4 muaj ka shkruar mbi 100 kw por isha nje person tani banojne 4 persona dhe djegin mbi 350kw dhe muaji dhjetor ka vene 1100 kw baras me 160000 te vjetra,si zgjidhet ky problem qe te shkruhet sa djeg qe te mos demtoj klientin
isa boletini
e Dielë 18 Janar 2015, Ora 11:43
hajde rilindje hajde hengri bamka tani do dhe ramka.
Harilla Ereqi
e Dielë 18 Janar 2015, Ora 19:50
Te lehtesohet aksesi online per faturat online ; sepse kam disa dite qe perpiqem te futem online dhe nuk ja arrij qellimit . Gjitashtu
deshira gosemi
e Mërkurë 21 Janar 2015, Ora 12:48
dua te shoh faturen cfar duhet te plotesoj per ta pa ..ju lutem me jepni adresen
olsi sula
e Premte 23 Janar 2015, Ora 15:51
Si mund te hap nje kontrat
ARJETA HALLUNI
e Martë 27 Janar 2015, Ora 12:53
ME FALNI PO VETEM KERKESA NJEREZISH PO LEXOJ,A ESHTE KUSH QE PERGJIGJET?
HASAN HYSENI
e Mërkurë 28 Janar 2015, Ora 21:19
SI TA SHIKOJ FATUREN ONLINE O POPULL
O QEVERI GENJESHTAREEEEEEEEEEEEEEEEE
DHE QEVERI KOTI
Silvana Caslli
e Martë 3 Shkurt 2015, Ora 10:16
Mund te na thoni si ka mundesi qe ne nje pallat me 66 familje korenti i Shkalleve per nje familje ne nje muaj 88Kw dhe per nje muaj kjo shkalle harxhon 5808kw,si ka mundesi korenti eshte harxhuar njesoj si ne vitin 2004 se te njejtat paisje jane ne shkallen tone,pse tani harxhohet me shume KW...Ku shkojne Kw tani??? nga 30kw deri 40 kw ne muaj tani 88KW...mund te kem nje pergjigjje ju lutem
zenel lulishta
e Martë 3 Shkurt 2015, Ora 10:54
ku mund ta gjejme faturen e energjis elektrike per muajin janar
murem nevrus agolli
e Mërkurë 4 Shkurt 2015, Ora 11:38
dua faturen janar 2013 dhe djetot 2013
lavdrim deda
e Mërkurë 4 Shkurt 2015, Ora 22:48
dua te shikoj faturen
xhelal laci
e Enjte 12 Shkurt 2015, Ora 16:24
nr i kontrates eshte 243125 dua te dije leximin e matesit per muajin Dhjetor 2014.
RAMADAN CEJKU
e Enjte 12 Shkurt 2015, Ora 19:28
SI MUND TI NXJERR FATURAT E ENERGJISE
RAMADAN CEJKU
e Enjte 12 Shkurt 2015, Ora 19:28
dua faturat
Haziz Porja
e Mërkurë 18 Shkurt 2015, Ora 07:05
Lutemi me dergoni faturen e muajt Janar 2015
ana heti
e Mërkurë 18 Shkurt 2015, Ora 20:46
ju lutemi qe keto faturat se thuhet qe mund ti shikojm kete duam ti shohim . ju faleminderit
kole bezhani
e Premte 13 Mars 2015, Ora 12:30
dua te shikoj faturen cdo muaj online qe te di se sa eshte vlera per te paguar ju lutem me tregoni se si ta shoh ne net online me ndihmoni me kete info ju faleminderit
qytetari i ndershem
e Shtunë 21 Mars 2015, Ora 20:07
Na mundesoni tí shikojme faturat tona , me keq se afrofeja po na duket, mundohem te regjistrohem por nuk i pranon te dhenat.
qytetari i ndershem
e Shtunë 21 Mars 2015, Ora 20:08
perse nuk i kontrollojme dot faturat onlione?
Luan Cika
e Shtunë 21 Mars 2015, Ora 20:13
ne po paguajme aq sa na thote punonjesja e postes.sepse faturat nuk na vijne ne shtepi dhe as nuk mund ti shohim online. nuk edi si funksionon por ne na shqweteson shume. flm
Luan Cika
e Shtunë 21 Mars 2015, Ora 20:15
perse duhet te paguaj aq sa thote punonjesja e postes dhe te mos kem mundesi ti shikoj vete faturat online , ose te na vijne ne shtepi.
nexhmije veizi
e Hënë 27 Prill 2015, Ora 11:05
pse e keni bllokuar faqen zyrtare te cezit se na hoqet menjen o njerez......doni dhe leket ju !
arben dragoti
e Dielë 10 Maj 2015, Ora 23:17
kame nje apartament ne durres te golemit fola me vllante te interesohet pere faturat elektrik dhe cfare suprajze mora te gjithe muajt jane me 350 leke ne muaj dhe dy gjoba nga 900mileke julute ju te faturave munde te me sjaroni kure une paguaj 350leke ne muaj pse duhet te gjobitem kure ne ate shtepi po jnuk ka jetuar njeri apo nuk gjeten njeri dhe futja emigrant jemi kemi leke po kane te drejte keta qe vene gjabat se skane qene ndonjehere refugjat po julutem ju te cezit ku munde te vete te sqaroj kete halle qe kame imelli ime eshte [email protected]
MAZLLUM DACI
e Mërkurë 18 Nëntor 2015, Ora 12:47
Nuk mund te printoj nje fature te kontrates 421832
Kodi i klientit TR3S070024421832
MAZLLUM DACI
e Mërkurë 18 Nëntor 2015, Ora 12:53
me dergoni nje fjalkalim per enver Pucin me numer kontrate 421832,sepse nuk di sa paguaj edhe sa harxhoj pa pare faturen.Pikat e OSHEEse nuk na tregojne sa kemi harxhuar
arben dragoti
e Shtunë 21 Nëntor 2015, Ora 14:48
o zotnit e cez o te varfrit e cezit o cfare tju them nuk mjaftuat qe me vute gjobe dy miljon leke nje ma vute se ishte sahati i thyer njere me vute gjobe pse skame paguar 350 emuajit rame dakord qe ti paguaj pastaj veni prape dhe me thoni elektricisti skishte matur sahatin dhe me thoni do paguash 600mileke te tjera dhe une se kuptoj tani ju doni na shkaterroni po kerkoni tju afalim ate pasuri qe ekemi vene me gjake po ju pys keni qene ndonjehere refuqat apo jo dini si vihet leku ke tej apo jo prandaj ju te cez mendoni gjob gjob se eshte ivetmi shtet qe bene keto gjera sikur dhe fabrik te isha zdo pagoja kaqe shume i vte gjobat pa qene ndonjeri ato jultemi shume ju te cezi shikojeni kete problem dhe beni nje imel [email protected] dhe me sjaroni per cdo gjeqe te gjejme nje zgjidhje se une nukte paguaj gjobat se fry elektricistit tevegjoba shpia ndodhet golem durres
sokol hametaj
e Martë 12 Janar 2016, Ora 18:28
dua te shohe faturen e muajt nentore 2015 me nr 14212
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian