Biznesi i vogël nis protestën, dyqanet ulin qepenat
Bizneset e vogla në Korçë ka nisur protestën dhe grevën duke ulur qepenat.

Siç mund t'a shihni në fotot që vijnë nga Korça shumë prej tyre kanë shkruar në hyrje: "Jemi në grevë".

Kjo protestë vjen pas paralajmërimit që u bë ditën e djeshme nga shoqata e biznesit të vogël, të cilët thanë se do të hyjnë në grevë. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 11:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori