Tiranë, 20 persona kërcënojnë se do të hidhen nga një pallat 9 katësh
Guvernatori Sejko: Si do t’a ndryshoj Bankėn e Shqipėrisė

Prej muajsh Banka e Shqipërisë ka qenë në qendër të vëmendjes dhe kritikave për shkak të vjedhjes së 7 milardë lekëve por edhe zgjedhjes së Guvernatorit të ri. Guvernatori i ri, Gent Sejko, përveç

 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A do ndikojë pagesa 5 euro në Rrugën e Kombit, në pakësimin e qarkullimit mes Shqipërisë dhe Kosovës?
20%
20%
20%