Mėkatet me djalin e Ismail Qemalit (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Quhej Qamil Bej Vlora, ishte njė nga diplomatėt mė tė vlerėsuar tė shtetit shqiptar si dhe i vetmi nga djemtė e njeriut qė shpalli pavarėsinė, qė zgjodhi tė jetonte nė Shqipėri pas marrjes sė pushtetit nga Enver Hoxha.

Pėrplasja e panjohur me Mehmet Shehun, burgosja dhe falsifikimi i pabesueshėm i gjenealogjisė familjare...

Ndiqni mė poshtė specialen e transmetuar nė ABCnews:

Shtuar më 29/11/2012, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane

Reshjet e dendura te shiut dhe ererat e forta kane shkaktuar probleme te medha ne Tirane