Mëkatet me djalin e Ismail Qemalit (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Quhej Qamil Bej Vlora, ishte një nga diplomatët më të vlerësuar të shtetit shqiptar si dhe i vetmi nga djemtë e njeriut që shpalli pavarësinë, që zgjodhi të jetonte në Shqipëri pas marrjes së pushtetit nga Enver Hoxha.

Përplasja e panjohur me Mehmet Shehun, burgosja dhe falsifikimi i pabesueshëm i gjenealogjisë familjare...

Ndiqni më poshtë specialen e transmetuar në ABCnews:

Shtuar më 29/11/2012, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.