59 shtete dhe 6 kontinente për 245 ditë: Zbuloni çmimin e këtij udhëtimi të çmendur (FOTO LAJM)

Keni menduar një udhëtim të çmendur në jetën tuaj? Ky është një i tillë.

Gjigantja "Viking Sun" do të niset në gusht nga Greenëich i Britanisë së Madhe dhe do të ndalojë në 113 porte të 59 shteteve në 6 kontinentet e botës duke përjashtuar Antarktidën, raporton Albeu.com.

Ajo mban 930 pasagjerë dhe ka brenda të gjitha facilitetet duke filluar nga baret, restorantet, kinematë, pishinat e mbyllura, etj.

Çmimi?

Kushton pak të udhëtosh 245 ditë në një anije të tillë. Çmimi fillon nga 67 mijë paund dhe shkon deri në 134 mijë paund në varësi të dhomës dhe faciliteteve që zgjedh për të shfrytëzuar. /albeu.com/

Shtuar më 07/05/2018, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori