Enver Hoxha i preferuari i jugosllavėve, u bė mit nga Mugosha dhe Popoviēi (FOTO LAJM)

Libri me fakte historike të mirëqëna e shkencore "Sundimi pa pushtim. Shqipëria 1945 - 1948" me autor Luan Dodën është vlerësuar si një libër që ballafason fakte të vërteta të fillimit të vendosjes së

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!