“Bashkimi emocional” i shqiptarėve nė Europėn e Bashkuar

Përgatiti: Dionis Xhafa ...Po a ky asht’ shenjt’ i qytetnisë, me da tokën e Shqipnisë për me mbajt’ klyshët e Rusisë?1) Këto vargje të shkruara nga poeti kombëtar Gjergj Fishta, konside

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%