Dukesha Kate luan kukafshehti me fėmijėt me probleme (FOTO-LAJM)

Është koha për të bërë dhurata dhe për ti dhuruar më shumë momente gëzimi fëmijëve. Dhe për këtë gjë, Dukesha Kate ka vizituar një qendër të fëmijëve me probleme fizike duke u’a zbukuruar paksa ditën

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%