Zoti ju ruajt nga një grua si kjo! Dogji burrin me benzinë për passwordin e celularit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nuk do të donit kurrë të kishit një bashkëshorte të tillë. Një grua ka djegur me benzinë bashkëshortin e saj për një arsye krejt banale.

Sherri nisi kur ajo i kërkoi passëordin e telefonit, por që burri nuk ia dha.

Në fund, kur u bind që nuk do ta merrte kurrë, ajo ka marrë benzinë dhe ia ka hedhur bashkëshortit në trup duke i vënë zjarrin.

Ky i fundit ndërroi jetë në spital disa ditë më vonë prej plagëve të marra. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori