Zjarri në Kaliforni / Dyshohet se trupat e djegur të 40 personave janë ende brenda klubit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një zjarr i madh përfshiu një klub nate para pak ditësh në Kaliforni të SHBA-ve, duke djegur të paktën 40 viktima.

Zjarrëfikësit kanë mundur të shuajnë flakët, por sipas policisë, struktur e ndërtesës është e dobët, gjë e ka vështirësuar ndërhyrjen e tyre brenda ndërtesës, duke bërë që trupat e djegur të 40 viktimave të jenë ende brenda klubit të shkrumbuar.

"Po e presim më të keqën, është një tragjedi e vërtetë. Brenda kanë qenë afro 100 persona që festonin, por kur zjarri është ndezur vetëm gjysma kanë dalë jashtë", ka thënë Mark Hoffmann, kryesuesi i ekipit të kërkuesve.

Deri më tani janë nxjerrë nëntë trupa të djegur, dhe po kërkohet për trupat e tjerë brenda ndërtesës. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2016, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.