Zjarrfikësi bën shfaqje të guximshme në mes të qytetit (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti kur një zjarrfikës u zhvesh dhe tregoi aftësitë e tij duke u varur në dritën e një rrugë e cila ishte lartë rreth tre kate.

Johannes Erlands nga Karlskrona, Suedi, tregoi fuqinë e tij në një shfaqjeguximshme në mes të rrugës, përcjell albeu.com

26-vjeçari">26-vjeçari shihet duke u ulur dhe ngritur sipër dritës ndërsa filmohet nga një telefon celular. /albeu.com/


Shtuar më 17/01/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori