Zjarr i madh në Kaliforni, rrezikohet këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM)

Një zjarr i madh ka përfshirë Kaliforninë duke shkaktuar panik tek banorët.

Zjarri u përhap me shpejtësi duke u afruar pranë lagjeve të banuara, dhe në këtë mënyrë është bërë evakuimi i qindra personave.

Një nga të prekurit e kësaj ngjarje duke se është edhe këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj.

Anxhelaina sipas informacioneve është detyruar që të lërë shtëpinë e saj për shkak të zjarrit, gjithashtu policia në atë zonë kanë evakuuar edhe familjet e Karadhianëve.

“Po mundohemi të jemi pozitivë”, shkruajti Anxhelina që po informohej për të rejat mbi situatën e zjarrit. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori