Zeri i mrekullueshem i 11 vjecares, mahnit Ameriken (video)
Albeu.com
Amerika flet per 11 vjecaren Bianca Ryan, fituesen e gares "Americas Get Talent", zeri dhe talenti i te ciles mahniti gjithe Ameriken. Ajo si fituese e gares, fitoi 1 milion dollare.
Shtuar më 04/08/2007, ora 22:23
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori