Zemërohet Trump!
Trump është shumë i zemëruar për shkak të hetimeve për përfshirjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane.

Dhe njerëz të besuar,të cilët rrethojnë Donald Trump, thonë se presidenti amerikan është shumë i zemëruar për shkak të hetimeve për përfshirjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane dhe lidhjeve të bashkëpunëtorëve të tij dhe zyrtarëve rusë.

Sipas asaj çfarë kanë deklaruar agjencisë së lajmeve amerikane, Trump bërtet para televizorit në Shtëpinë e Bardhë dhe insiston se është cak i komplotit që synon diskreditimin e tij dhe eventualisht të përfundojë mandatin e tij presidencial.
Shtuar më 17/06/2017, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori