Zbulohet lidhja mes Putinit dhe Illuminatit
Konstantin Petrov është shkencëtar në “Akademinë e Informacionit Ndërkombëtar”, ndërsa është përjashtuar nga armata ruse në vitin 2000 për shkaqe të panjohura.

Ai ka qenë ndër të parët që pati filluar të fliste për “Botën e fshehtë”, për të cilën tha shumë fjalë të cilat sot konsiderohen si komplot.

“Gjenerali Petrov fliste për strukturat e elitës në botë. Ai sqaron se presidenti aktual rus nuk ka hyrë kurrë në luftën për barazi “, ka thënë ai.

Ai vdiq papritur në vitin 2009, ndërsa para disa ditëve në internet u shfaq një video shumë interesante.


Shtuar më 18/03/2018, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori