Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Zbulohen zogjtë nekrofilë (VIDEO)
Pëlqej
Një ekip studiuesish që studiojnë se si sillen zogjtë në prani të vdekjes kanë zbuluar se disa zogj nuk ndërveprojnë thjesht me trupin – përpiqen të bëjnë marrëdhënie me të, shkruan ‘Daily Mail’.

Kaeli Swift dhe kolegët e tij në Universitetin e Uashingtonit kanë studiuar sjelljen e zogjve për vite me radhë, duke ndihmuar në zhbllokimin e disa prej sekreteve pas ceremonive të tyre të pazakonta të vdekjes.
Shtuar më 20/07/2018, ora 08:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori