Xhihadisja britanike kërkon kokën e David Cameron (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Një xhihadiste britanike e cila është vetëm 18 vjeç kërkon kokën e kryeministrit të Britanisë së Madhe, David Cameron. “Unë vertëtë mund të jem vetëm 18 vjeç, por unë e di që ardhja në Siri është vendimi i duhur. Qëndrimi në Mbretërinë e Bashkuar zvogëlon islamin”, thotë 18-vjeçarja e cila ndodhet në verilindje të Sirisë.

Ajo ka publikuar nw rrjetet sociale edhe disa foto e veshur me nikab dhe mbi supe ka një armë gjahu. Mësohet se deri tani, 30 xhihadistë britanikë kanë kërkuar që të rikthehen në atdhe. /albeu.com/


Shtuar më 09/09/2014, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori