Webby Award: Triumfojne NYT dhe Twitter
Albeu.com
Në SHBA është zhvilluar ceremonia e ndarjes së çmimeve Webby Award ku kanë triumfuar "New York Times", "Twitter" dhe "Economist". Këto cmime që krahasohen më Oscar-ët në ...... kinematografi, vlerësojnë arritjet e faqeve virtuale në disa fusha të ndryshme. Faqja më e mirë e gazetarisë shkoi për NYT, ndërsa faqja më e mirë hapëse i ka shkuar Life.com.
Shtuar më 05/05/2010, ora 10:20
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori