Vritet nje shqiptar ne Athine
Albeu.com
Shqiptarët bëhen sërish protagnistë të kronikës së zezë në Greqi. Një emigrant është gjetur i pajetë në lagjen “Aharnon” të Athinës pasi është goditur me armë zjarri nga persona ende të panjohur.Sic njofton Top Vhannel, policia ka mbërritur në vendngjarje duke nisur hetimet për shkaqet e krimit dhe zbardhjen e autorëve.

Forcat e rendit kanë zbuluar se shqiptari është pronar i një dyqani dhe shkak i vrasjes së tij mund të ketë qënë grabitja. Emri i viktimës nuk është publikuar ende.
Shtuar më 10/07/2010, ora 13:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori